Crc Kurumsal Hizmetler

Yerinde Üretim Hizmeti

Yerinde üretim yemek hizmeti,  yemek hizmeti sağlayan firmaların yemekleri alt yüklenici olarak müşterilerinin mutfaklarında hazırlaması işidir. Günümüzde pek çok işletme, asli faaliyet alanları dışındaki yemek vb. gereksinimlerini uzman kuruluşlara taşere (outsource) ederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da arttırmaktadırlar. Yerinde üretim yemek hizmeti ile Türkiye’nin değişik coğrafi bölgelerindeki büyük ya da küçük sanayi kuruluşlarına kurulan uydu mutfaklarda, ilgili kuruluş çalışanlarına yemek hizmeti sağlanmaktadır

Yerinde üretim yemek hizmetini alan müşteriler kendi bünyeleri içerisinde bulunan yemek üretim alanlarındaki tüm ekipman yatırımlarını kendi yapabildiği gibi, bu yatırımları yemek işini taşere (outsource) ettikleri firmalara da yaptırabilmektedir. CRC Kurumsal uzun yıllardır müşterilerine bu sistem içerisinde her iki modelde de hizmet vermektedir.

Yerinde üretim yemek hizmeti, taşıma yemek hizmetine göre daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bununla birlikte bu memnuniyeti sağlamak için yemek firmalarının yerinde üretim yapılan mutfakları asgari olarak en uygun ekipmanlar ile donatması ve bu noktalara uzman personeller yerleştirmesi gerekmektedir.  CRC Kurumsal, kişi sayısına bakmaksızın, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun personellerin yerinde üretim mutfaklarında olmasını sağlayarak müşteri memnuniyetinin daha yukarılarda olmasını sağlamaktadır. 

Yerimde üretim yemek hizmetinde diğer önemli bir husus yemeğin uygun şartlarda üretilip, müşteri yemekhanesinde uygun şartlarda servise hazır edilmesidir. CRC Kurumsal gıda mühendisleri, müşterilerine hizmet sağladığı yerinde üretim mutfak alanlarını, soğuk hava depoları ile gıda ve erzak depolarını periyodik olarak denetleyerek bunları raporlamakta ve müşterilerine gerekli bildirimleri yapmaktadır.  Yine CRC Kurumsal müşteri temsilcileri yerinde üretim hizmeti sağladığı müşterilerine periyodik olarak ziyaret gerçekleştirmekte, onların yemekhanelerini periyodik olarak kontrol etmekte ve yemek servisinin gerekli standartlarda yapılmasını sağlamaktadır.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım