Crc Kurumsal Hizmetler

Catering Firmaları ve CRC Kurumsal

catering firmaları

2006 yılından beri, catering sektörüne yenilikçi çözümleri ve yüksek deneyimi ile farklı bir bakış açısı getiren CRC Kurumsal, gerçekleştirmiş olduğu sayısız planlama, araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla, 2019 yılı itibariyle tüm Türkiye’de günlük 130 binin üzerinde kişiye, ülkenin en iyi catering firmalarından hizmet sağlamaktadır.

CRC Kurumsal, Türkiye’de ki hemen hemen her sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirdiği “Ortak Satın Alma” platformuyla, Türkiye’nin en iyi catering firmaları ile çalışmaktadır. CRC Kurumsal, geliştirdiği farklı projeler ve çalışmalarla kendini sürekli yenileyen profesyonel ekibi ve uzman kadrosu ile birlikte müşterilerine kalite bir hizmet sağlayarak, onlara memnuniyet sağlamanın yollarını aramaktadır.

Ortak Satın Alma Platformu

Ortak Satın Alma, müşteri ihtiyaçlarının çözüm odaklı olarak giderilmesi maksadıyla CRC Kurumsal tarafından geliştirilmiş bir anlayışın sonucudur. Bu platform, sadece müşterilerin catering ihtiyaçları ile sınırlı değil, aynı zamanda onların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan diğer etkin çözümleri de içermektedir.

CRC Kurumsal tarafından sağlanan diğer çözümler;

  • Toptan Gıda,
  • İçme Suyu,
  • İletişim Hizmetleri,
  • Araç Kiralama,
  • Akaryakıt,
  • Kargo Hizmetleri,
  • Kurye Hizmetleri,

gibi satın alma faaliyetleridir.

Çözüm Odaklı Yaklaşım

CRC Kurumsal, müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla bir catering firmasından çok daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır. Müşterilerinden gelen geri bildirimler ile sürekli olarak kendisini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahiptir. Konusunun uzmanı şirketler ile çalışan CRC Kurumsal, sektör tecrübesi ve çözümcü bakış açısıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarına en teknolojik şekilde cevap vermektedir. Bu sayede yemek kalitesinde olduğu gibi hizmet kalitesinde de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak istemektedir.

Sürekli Gelişen Kalite Standartları

CRC Kurumsal ile çalışan tüm catering firmaları, CRC Kurumsal kalite departmanında çalışan konusunun uzmanı gıda mühendisleri tarafından aylık dönemlerde denetlenmekte ve sürekli olarak catering firmalarının üretim alanlarında kalite geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ve düzenlemeler CRC Kurumsal müşterilerine düzenli olarak raporlanmaktadır. Sadece catering firmaları değil, aynı zamanda müşteri yemekhaneleri de yine uzman gıda mühendisleri tarafından denetlenmekte ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

Hizmetler ve Ürünler

Müşterilerinin beklentilerine en üst seviyede karşılık vermeyi amaçlayan CRC Kurumsal, Türkiye’nin en iyi catering firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar sayesinde, 2006 yılında başlamış olan bu yolculuğunda farklı hizmet ve ürünleri bünyesinde birleştirerek sunmaya devam etmektedir.

Personel Yemek Hizmetleri

Farklı sektörlerden birçok firmaya personel yemek hizmetleri konusunda destek veren CRC Kurumsal, bu hizmetleri müşteri istek ve uygun halde sunmaktadır.

  • Taşıma Yemek Hizmeti, Catering firmalarının merkez mutfaklarında pişen yemeğin araçlar ile müşteriye taşınmasıyla ile sağlanan yemek hizmetidir. Yemekhanelerinde koku istemeyen ve alandan tasarruf etmek isteyen firmaların tercih ettiği bir sistemdir.
  • Yerinde Üretim Hizmeti, iş yerlerinde gerekli mutfak altyapısına sahip müşterilere, ekip, ekipman ve hammadde desteği verilerek sağlanan bir yemek hizmetidir. Personel sayısı yüksek olan firmaların tercih ettiği bir sistemdir.
  • Restoran Hizmeti, daha çok ısıtma ve temizlik olanaklarına sahip olmayan, personel sayısı az olan müşterilere sağlanan bir yemek hizmetidir. Müşteriler CRC Kurumsal network üye sistemine dahil olan restoranlardan isterlerse paket servis ile isterlerse de restorana gidip yemek ihtiyaçlarını giderme şansına sahiptir.

Etkinlik ve Yemek Organizasyonları

CRC Kurumsal’ın hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için sunduğu bir hizmettir. Bu hizmetler; Happy Hour, Lunch Box, Brunch, Düğün, Piknik ve Coffee Break gibi organizasyonları kapsamakla birlikte, yine bu hizmetlerin içerikleri müşteri istekleri ile şekillenmektedir.

İçme Suyu Hizmeti

Müşterilerinin su ihtiyaçlarını etkili ve hızlı bir şekilde çözmeyi amaçlayan CRC Kurumsal, sektörün en iyi su firmaları ile bu hizmeti isteyen müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Akaryakıt Hizmeti

CRC Kurumsal, akaryakıt sektörünün önde gelen firmaları ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde, müşterilerine aylık yakıt tüketimleri doğrultusunda ciddi tasarruflar ettirmektedir.

Catering Nedir?

Catering hizmeti; etkinlikler, partiler, davetler, organizasyonlar, kurumsal iş yemekleri vb. birçok etkinlik için yiyecek, içecek ve servis hizmetinin catering firmaları tarafından sağlandığı bir hizmettir. Bir catering firması 1000 kişilik bir salonda müşterilerine yemek servisi sağlayabileceği gibi, küçük davet, toplantı ya da işyerlerine sürekli yemek hizmeti de sağlayabilir.

Catering firmaları, ülkemizde sadece yiyecek ve içecek tedariki yapan şirketler olarak değerlendirilse de aslında durum oldukça farklıdır. Çünkü bir catering firması müşterilerine yalnızca yiyecek ve içecek hizmeti sağlamaz. Aynı zamanda talep edilen etkinliğin ya da organizasyonun dekorasyonundan, temasına ve hatta servis düzenine kadar her konuda müşterilerine planlama yapmalarında yardımcı olur.

CRC kurumsal, çalışmış olduğu catering firmaları ile 2006 yılından beri müşterileri için sayısız organizasyon, etkinlik ve davette başarıyla catering hizmeti vermiştir.

Catering Firmaları Neler Yapar?

Catering firmaları, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre birçok hizmet seçeneği oluşturabilirler. Menü çeşitlerini yeme alışkanlıklarına göre ayarlayabilir, her türlü etkinlik ve organizasyon için gereken ekipman desteğini (soğutma üniteleri, benmariler, servis malzemeleri, vb.) profesyonelce sunabilirler.

Catering firmaları; en uzak noktalarda bile mutfak kurulumundan, her türlü servis organizasyonunun düzenlenmesine, yüksek öneme sahip etkinlik, fuar ve organizasyonlar için gerekli olan özel yemeklerden, ürün ya da hizmet tanıtımlarına (lansman) kadar pek çok hizmeti profesyonel bir şekilde müşterilerine sağlayabilirler.

Eksiksiz hizmet sağlayan bir catering firması, davet, organizasyon, mezuniyet partisi, düğün ya da kurumsal iş yemeklerinin tüm önemli detaylarıyla ilgilenir. Müşteri temsilcileri, müşterilerinin yemek menülerinin hazırlanmasında, gerekli dekorasyon tasarımlarının ve etkinlik temasının planlamasında yardımcı olur.

Catering firmaları, ayrıca müşterilerinin talepleri doğrultusunda açık havada gerçekleştirilen festival, konser vb. etkinlik ve organizasyonlar için mobil yemek desteği sağlayabilir, bunların servisi de dahil olmak üzere bütün etkinliğin yiyecek, içecek ve servis hizmetinden sorumlu olabilir.

Bir Catering Firmasından Daha Fazlası!

CRC kurumsal, uzun yıllardır catering sektöründeki kazanmış olduğu haklı yerini; destek verdiği sayısız, organizasyon, davet, iş yemeği ya da etkinlikte gösterdiği üstün hizmet ve müşteri odaklı yaklaşım sayesinde elde etmiştir. Tüm Türkiye’de yer alan müşterileri için 600’ün üzerinde catering firmasıyla çalışan CRC Kurumsal, bu anlamda bir yemek firmasından çok daha fazlası olduğunu kanıtlamıştır. Müşterilerinin en yakın catering firmalarından kaliteli ve problemsiz bir şekilde yemek hizmeti almasını sağlar.

COPYRIGHT © 2016 - CRC DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON A.Ş | TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Web Tasarım